X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فرودگاه اردبیل

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از میراث فرهنگی اردبیل، قادر تقی زاده ظهر یکشنبه در جلسه هماهنگی با دفاتر خدماتی اردبیل افزود: این پرواز با ۲۱۶ نسافر اولین خط هوایی مستقیم اردبیل - استانبول را کلید خواهد زد.

وی با اشاره به تداوم این پروازها در هر هفته اضافه کرد: پروازهای بعدی به فاصله یک هفته از هم در روزهای پنجم، دوازدهم و نوزدهم شهریور ماه در ساعت ۴:۲۰ بامداد از اردبیل و برگشت ساعت ۱۱:۳۰ به وقت استانبول برقرار خواهد بود. 
 به گفته معاون گردشگری میراث فرهنگی استان طبق هماهنگی های صورت گرفته شرکت خدمات مسافرتی مدار اقدام به عقد قرارداد با شرکت اطلس جت ترکیه، به منظور برقراری پرواز چارتر بین اردبیل و استانبول کرده است.

وی با اشاره به هماهنگی با ۳۱ دفتر خدمات مسافرتی فعال استان جهت فروش بلیط و برگزاری تور استانبول، به اهمیت برقراری خط هوایی خارجی از مسیر اردبیل به ترکیه اشاره کرد و متذکر شد: در صورت مشارکت دفاتر و تداوم پرواز می توان در گام های بعدی نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری استان در شهر استانبول و جذب گردشگر از این کشور اقدام کرد.

تقی زاده با بیان اینکه استانبول به عنوان یک شهر توریستی سالانه پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر کشور است، ادامه داد: در صورت تداوم پروازها و معرفی شایسته قابلیت های گردشگری استان در این شهر توریستی، می توان علاوه بر جذب گردشگران ترکیه ای، گردشگران دیگر کشورها را از این کشور همسایه به تماشای جاذبه های تاریخی و طبیعی این استان نیز جذب کرد.

نظرات (1)
سه‌شنبه 27 مرداد 1394 ساعت 19:44
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی سایتتون خوبه مثل همیشه عالی.
98651
امتیاز: 0 0
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.